- Przez lata jeździłam z dziećmi do Łodzi, by mogły pobawić się w basenie z piłeczkami, poskakać i pobiegać – mówi Dorota Jurek, właścicielka sali zabaw Ciuchcia. - Dlatego postanowiłam otworzyć taką w Pabianicach.
     Na 250 metrach kw. pod dachem urządziła raj dla dzieci. Jest basen z piłeczkami, dmuchańce, zjeżdżalnie i labirynt. Dla chłopców jest boisko z bramkami do gry w piłkę nożną. Zostanie też wydzielone miejsce dla maluszków.
    - Mamy też dwie kolorowe salki do urządzania imienin i urodzin z możliwością wzajemnego ich połączenia, więc zmieszczą się w niej kilkuletni goście z rodzicami - dodaje pani Dorota.
    W trakcie zabaw dzieci i rodzice będą mogli wypić kawę, herbatę lub zimne napoje, i zaczekać wypoczywając lub czytając kolorową prasę.
    - Bardzo dobrze układa nam się współpraca z właścicielem obiektu Andrzejem Strzelczykiem – mówi pani Dorota - Przed salą zabaw są wygodne parkingi dla rodziców.
    Ciuchcia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-20.00, a w soboty i niedziele 11.00-21.00. Za pierwsza godzinę zabawy w tygodniu płaci się 7 zł, a za kolejne 5. W weekend za pierwsza godzinę trzeba dać 9 zł, a za kolejne 7. Najtaniej  zabawa dziecka będzie nas kosztować jeśli wykupimy karnet.
    - Dzieci są u nas bezpieczne, bo całe wyposażenie sali ma certyfikaty bezpieczeństwa – zapewnia właścicielka. - W sobotę i niedzielę z okazji otwarcia mamy promocję. Ceny spadną o połowę.
    Od 15 do 21 września w sali zabaw Ciuchcia za wejście dziecka płacimy 4,50 zł (pierwsza godzina) i 3,50 (za kolejne godziny zabawy).