Zakończył się udział w programie TV 28-letniego Krystiana Maliszewskiego. Choć pabianiczanin zachwycił Korę Jackowską, dostał za mało SMS-ów od widzów i odpadł z „Must be the music. Tylko muzyka”
- Jestem twoją fanką. Podoba mi się jak wyglądasz, jak śpiewasz, twój ruch i to, że jesteś z Pabianic - wyliczała Kora w sobotni wieczór na Polsacie. - Jesteś bardzo inteligentnym i szlachetnym człowiekiem.
Maliszewski zrewanżował się Korze słowami: "Jest pani dla mnie jak grecka bogini".
Nawet Elżbieta Zapendowska pochwaliła go słowami: "Pewnie nie wygrasz tego programu, bo są tu lepsi, ale wszyscy zapamiętamy cię i będziemy nosić w sercu".
Wojek "Łozo" Łozowski (Afromental) miał zupełnie odmienne zdanie: " Ja wcale nie uważam, że nie wygrasz tego programu. Ja cię kupuję takiego".
Adam Sztaba był zaskoczony, że Krystian jest fanem jednego artysty, ale powiedział na koniec: "Mrocznego Elvisa kupuję".
Jurorzy głosowali cztery razy "tak".
Zmagania uzdolnionych muzycznie Polaków śledzimy w soboty od kilku tygodni w Polsacie. 10.000 osób walczyło o udział w tym programie. W półfinałach zostało tylko 32.
Nagrodą główną w „Must be the music. Tylko muzyka” jest 100 tysięcy złotych i możliwość występu na koncercie TOP trendy'2011 w Polsacie.

Krystiana można posłuchać: Tutaj głosujemy na naszego "Elvisa": www.facebook.com/tylkomuzyka

Przeczytaj o Sebastianie Dominikowskim, drugim muzyku z Pabianic, który wystąpił w telewizji: www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/nasz-idol-w-tvn.html