26 listopada (niedziela) o godz. 19.00 wystąpi tam Dr Misio. To zespół pod wodzą Arkadiusza Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego m.in. z ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka” czy „Wołyń”).
Dr Misio gra ostrego rock&roll'a. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, a także brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji.
Swoje muzyczne umiejętności Arkadiusz Jakubik pokaże podczas koncertu w Wytwórni.

Z kolei we wtorek (28 listopada) o godz. 19.00 w łódzkim klubie wystąpi Kasia Kowalska, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka ma na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Jest autorką wielu przebojów, m.in. „Prowadź mnie”, „A to, co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź” czy „Antidotum”. Aktualnie Kowalska pracuje nad nową płytą, która ukaże się jesienią 2017 roku.


Zespół Czesława Mozila zagra w Wytwórni w czwartek (30 listopada), również o godz. 19.00. Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa - „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy, a kolejny, „POP”, pokrył się podwójną platyną. Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Księga Emigrantów. Tom I” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Zespół zdobył też uznanie polskich krytyków muzycznych, otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” i zdobywając 3 te prestiżowe statuetki.
Bilety na wszystkie koncerty do kupienia w kasie klubu lub przez internet.