-  W niedzielę na imprezie Kocham Pabianice rozdamy 750 kawałków pysznej pizzy zupełnie za darmo - informuje Pizzeria Da Grasso Pabianice.

Tym razem teren imprezy podzielono na kilka stref tematycznych, w których będzie można trenować, spełniać się artystycznie, leczyć, uczyć, jeść i bawić się. Będą m.in.: strefa warsztatów artystycznych (każdy, kto przyniesie swoją „bazę” do decoupage’u, otrzyma materiały i instrukcję, jak ją ozdobić), przejażdżki z pabianickimi motocyklistami, strefa dla seniorów oraz liczne pokazy taneczne i sportowe (w tym: jazda na BMX i na rolkach, taekwondo, krav maga, crossfit). Najmłodsi w strefie dla dzieci znajdą wesołe miasteczko, animacje, konkursy. Na szczególną uwagę zasługuje także strefa smaków, w której zaprezentują się pabianickie restauracje – przewidziano również poczęstunek.

Na zakończenie wydarzenia co roku na głównej scenie występują gwiazdy ogólnopolskiego formatu. W ubiegłych latach byli to: Enej, Bracia i LemON.

– Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Grzegorza Hyżego – mówi Katarzyna Tkacz z Grupy Wolontarystycznej „Agrafka”.

Grzegorz Hyży jest zdobywcą drugiego miejsca w trzeciej edycji programu X Factor. Znany z takich utworów jak "Wstaję" i "Na chwilę".

Zapraszamy na Kocham Pabianice, 26 października w godzinach 14.00 – 22.00 na parking Centrum Handlowego Echo (ul. Zamkowa 31).

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1556480607904581/?fref=ts

Harmonogram 

Scena (wybrane elementy):

14.00 MDK, WTZ, Pokazy sztuk walki

15.20 Chór Rur

17.00 18-tka OSR Pabianice

17.20 Koncert zespołu Trzynastka

18.20 Koncert zespołu RZK Sound

19.15 Występ zespołu Ganesz

19.30 Tancerze ognia (w strefie ekstremalnej)

20.00 Koncert Grzegorza Hyżego

21.15 Koncert Zibbster