Renata Przemyk jubileusz ćwierćwiecza swojej twórczości będzie miała okazję świętować również z fanami z Pabianic. Koncert urodzinowy odbędzie się w sobotę, 27 września o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Zbigniewa Herberta (ul. Kościuszki 14). Tego wieczoru publiczność usłyszy: „Babę zesłał Bóg”, „Ten taniec” czy „Zero (odkochaj nas)”.
 
- Były rezerwacje i nie wszyscy zgłosili się po bilety. Dzięki temu mamy jeszcze kilka wejściówek. Trzeba się pospieszyć, żeby zobaczyć i posłuchać na żywo koncertu Renaty Przemyk. To ostatnia szansa - mówi Joanna Rakowska-Papuga, dyrektorka MOK-u.
 
Wrześniowy koncert w naszym mieście znalazł się w drugiej turze tegorocznych koncertów jubileuszowych. Oprócz Pabianic, artystka jesienią zagra w Bielsku, Warszawie i Katowicach. W tym czasie będzie miała miejsce premiera nowej płyty Renaty Przemyk pt. „Rzeźba dnia”.
Urodzinowe koncerty są inne od tych, które Renata Przemyk grała do tej pory. Wyróżniają się przede wszystkim repertuarem i specjalną scenografią. Wraz z zespołem artystka postanowiła sięgnąć do wszystkich swoich płyt, w tym do tych najstarszych oraz piosenek, których bardzo dawno nie wykonywała, a czasami w ogóle nie były grane na koncertach. Zaskoczeniem dla fanów będą nowe aranżacje oraz przygotowane dodatkowe niespodzianki.
 
Bilety w cenie 55 zł do kupienia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Kościuszki 14). Można je też kupić online na stronie internetowej MOK-u: mokpabianice.eu