W ostatnią sobotę miesiąca – 30 stycznia zabawę karnawałową organizuje hotel Piemont. Koszt imprezy to 300 złotych od pary. Zabawę gościom umili zespół muzyczny.
W Aviatorze zabawa karnawałowa zaplanowana jest na 13 lutego. Wejście od pary kosztuje 350 złotych. Goście będą bawić się przy muzyce puszczanej prze didżeja.
– Zabawa będzie połączona ze świętem zakochanych, dlatego mile będzie widziany czerwony akcent przy stroju – mówi recepcjonistka hotelu Aviator.
30 stycznia imprezę karnawałową szykuje również restauracja Salem. Tu koszt od osoby to 120 złotych.
– W tej cenie goście mają zapewnione trzy ciepłe posiłki, zakąski, napoje i ciasta – wylicza Katarzyna Ruszkiewicz, właścicielka restauracji.
110 złotych od osoby – tyle zapłacą chętni, którzy na zabawę karnawałową wybierają się do restauracji Paloma. Tutaj impreza odbędzie się w ostatnią sobotę stycznia.
– 13 lutego mamy kolejną zabawę, tym razem przy orkiestrze – mówi Sebastian Krysiński z Palomy. – Koszt to 250 złotych od pary.
W tym samym dniu karnawałowe szaleństwo szykuje restauracja Galeria. Za 190 złotych od pary goście mają zapewnione trzy ciepłe posiłki, zimne przekąski i 0,5 litra wódki. O dobór muzyki zadba didżej.
Bogatą ofertę dla wszystkich gości w karnawałowe wieczory szykuje Boniecki Cafe. Disco nights, czyli noce w rytmach boogie, dance i disco z lat 70–, 80–, i 90–tych, to propozycja Boniecki Cafe na soboty. 23 i 30 stycznia oraz 6 i 13 lutego Boniecki zaprasza na karnawałowe noce. Wstęp: 5 złotych.
W restauracji Galeria przy ulicy Moniuszki goście będą się bawić 13 lutego. Za zabawę karnawałową zapłacą 190 złotych od pary.
– W tej cenie przewidziane są ciepłe posiłki, zakąski i pół litra mocnego alkoholu – informuje Tomasz Osmulski, właściciel.