W czwartek 30 października na scenie klubu Wytwórnia w Toya Studios (ul. Łąkowa 29) pojawią się Jim Beard z Adamem Bałdychem. Jim Beard od wielu lat uznawany jest za czołowego pianistę i keyboardzistę oraz producenta. Giganci tacy jak Randy Brecker, Bill Evans, John McLaughlin, Bob Berg, Pat Metheny, Wayne Shorter, John Scofield i wielu innych zapraszają go do współpracy przy swoich projektach.
Jim Beard stanie na scenie z młodym, coraz mocniej zaznaczającym swoje miejsce w europejskiej lidze wiolinistyki jazzowej Adamem Bałdychem. Towarzyszyć im będzie jedna z najlepszych polskich sekcji rytmicznych – Piotr Żaczek (bass) i Cezary Konrad (drums), współtworzący m.in zespół Damage Control.

Start o godz. 20.00.

Ceny biletów:
z Kartą Wytwórnia: 20,00 pln.
bez karty: 30,00 pln.

W piątek 31 października koncert popularnej grupy Closterkeller poruszającej się w klimatach: gotic, new czy cold wave. Wokalistką jest charyzmatyczna Anja Orthodox. W ten sam dzień na scenie pojawi się grupa Artrosis. Grupa świetnie czuje się w sferze metalu, muzyki gotyckiej i samodzielnie wypracowanej poetyki. Popularność przyniosły zespołowi: koncert na Castle Party w 1996 i następujące po nim nagranie płyty "Ukryty Wymiar”, która pod tytułem „Hidden Dimension” obiegła cały świat.

Start godz. 20.00

Ceny biletów:
przedsprzedaż z Kartą Wytwórnia: 20,00 pln.
przedsprzedaż bez karty: 25,00 pln.
sprzedaż przed koncertem: 30,00 pln.