Będzie koncert brytyjskiej grupy rockowej The Legends – dawny skład zespołów Smokie i Animals, i polskiego zespołu IRA 27 października w łódzkiej Hali Expo Bis o godz. 20.00.
The Legends to kawał przebojowego rocka w wykonaniu gwiazd z Wielkiej Brytanii. Usłyszymy hity: „House of the Rising Sun", „ Please don t let me be misunderstood" i „Alice". Zagrają: Simon Van Downham, Martin Bland, Stevie Hutch i Geoff Hammond. Natomiast zespół IRA będzie promował nową studyjną płytę "Londyn 08:15". Znajdziemy na niej wszystko, co najlepsze z dotychczasowego dorobku grupy, wzbogacone nowoczesnym brzmieniem. Zagrają dla nas: Artur Gadowski – śpiew, Wojtek Owczarek – perkusja, Piotr Sujka – bas, Marcin Bracichowicz – gitara, i Piotr Konca – gitara. Bilety na koncert można kupić w Pabianicach w Pa-Co-Tour przy ul. Kościuszki. Bilety po 40 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu.
Na Czytelników Życia Pabianic czekają 2 podwójne zaproszenia. Żeby zdobyć zaproszenie na koncert, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, wypełnić kupon zamieszczony we wtorkowym najbliższym wydaniu Życia Pabianic, przynieść go do redakcji i mieć szczęście w losowaniu. Nagrodami pocieszanie są plakaty zespołu IRA. Na kupony czekamy do 18 października.