Marek Raduli - wszechstronny gitarzysta, kompozytor i aranżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku rockowym. Obecnie współpracuje z czołówką muzyków jazzowych naszego kraju, autor płyt autorskich i wielu innych projektów muzycznych.

Wojtek Pilichowski - gitarzysta basowy, muzyk i kompozytor, nagrał 10 płyt solowych i ponad 120 albumów, z czego większość z największymi gwiazdami sceny polskiej. Dał kilka tysięcy koncertów.
Tomek Łosowski - wirtuoz-perkusista, współpracuje z prężnym środowiskiem jazzowym Trójmiasta. Autor płyty solowej, wykładowca w klasie perkusji na warsztatach muzycznych w całym kraju.

Wojtek Olszak - pianista, aranżer, kompozytor i producent, twórca legendarnej grupy Woobie Doobie.

Czołówka polskiej sceny muzycznej, tworząca zespół PiR2, da koncert w Jazz Bass Cafe już 30 października o godz. 19.00. Bilety po 50 zł.

Zagrają kawałki z płyty DVD „Koncert PiR2 Muzyczna Owczarnia”. To zapis wydarzeń muzycznych z listopada 2010 r., obrazujących ośmioletni dorobek zespołu. Koncert w Jaworkach ilustrują obrazy Pienin, okolic magicznego miejsca, jakim jest klub Muzyczna Owczarnia. To tam powstał projekt zespołu i tam też jego członkowie chętnie wracają w swoich muzycznych wędrówkach.