Singiel przenosi słuchaczy w melancholijne rejony i wprowadza w klimat debiutanckiej płyty. W utworze gościnnie wystąpił Patryk Pietrzak, wokalista zespołu Ted Nemeth. Do piosenki nakręcono również klimatyczny teledysk.

W ciągu kilku dni istnienia w eterze piosenka zdobyła uznanie słuchaczy niejednej stacji radiowej. Nowego singla można posłuchać także na kanale YouTube (przez tydzień zebrał tam ponad 7 tys. wyświetleń) i serwisach streamingowych.

Premiera debiutanckiego albumu Heimy planowana jest na luty 2022 roku. Zespół podpisał kontrakt z firmą Agora S.A i to właśnie pod jej skrzydłami wydaje swój pierwszy krążek.

Utworów Heimy posłuchacie niebawem na żywo w Chacie M w Dłutówku. Muzycy wystąpią tam 27 listopada o godzinie 20.00.

Więcej szczegółów o wydarzeniu TUTAJ.

Trochę o Heimie...

Zespół tworzą:

Olga Stolarek – wokal

Paweł Pałyga – gitara

Maciej Gutowski – gitara basowa

Maciej Nowacki - instrumenty klawiszowe

Mariusz Sławik - perkusja

Członkowie zespołu twierdzą, że ciężko określić gatunek muzyki jaki grają. Jak piszą kulturalnemedia.pl „charakter ich utworów kształtuje ujmujący wokal w połączeniu z nastrojowymi partiami gitarowymi, klimatycznym brzmieniem pianina i syntezatorów oraz niebanalną warstwą rytmiczną”. Heima ma za sobą kilkadziesiąt koncertów i festiwali. W 2020 roku zdobyli nagrodę Soundedit i Radio Łódź.