Podczas koncertu znakomity gitarzysta i kompozytor wraz z zespołem, w składzie którego znalazł się australijski wokalista Bill Neal, będą promować najnowszą płytę „I Love The Blues”. Ale w programie znajdą się również utwory z repertuaru Louisa Armstronga, zespołu Fleetwood Mac czy Jimiego Hendrixa.

Najlepsi muzycy w zderzeniu z fenomenalnym wokalistą z Australii, komunikatywność, energia i uczucia - to główne atrybuty tego programu.

Już można rezerwować bilety. Będą kosztowały 50 zł.

- Koncert odbędzie się wyłącznie wtedy, gdy sprzedamy minimalną ilość biletów – informuje Jakub Nowak, właściciel JBC.

Rezerwacji należy dokonać pod nr. tel. 603 935 324, e-mail jazzbasscafe@interia.pl lub osobiście w barze (czynne czw. – niedz. od 17.00). Ilość miejsc jest ograniczona.

Skład zespołu: Bill Neal - śpiew, sax tenor, Jarek Śmietana - gitara, śpiew, Marcin Lamch - bass, śpiew, Adam Czerwiński - drums, śpiew.

Jest to swoisty "rzut na taśmę" ze strony klubu. Będzie to jeden z ostatnich koncertów, który odbędzie się w JazzBassCafe. 21 kwietnia koncert Wojtka Pilichowskiego, przeniesiony z lutego, "zamknie stawkę".

- Koncert Wojtka został przeniesiony, gdyż muzyk zamierza, jak co roku, spędzić z nami urodziny oraz osobiście być na pożegnaniu z JBC. Będzie to zamknięcie klubu na sezon letni lub, niestety, na zawsze – dodaje Nowak.