W programie m. in.: J. S. Bach, M. A. Charpentier, G. Bizet, E. Morricone. Wstęp wolny. 
Roman Perucki ukończył gdańską Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w klasie organów prof. Leona Batora w 1985 r. Uczestniczył w mistrzowskich kursach organowych w kraju i za granicą. Jest profesorem Gdańskiej Akademii Muzycznej od roku 1984 (w latach 1996-1999 był prorektorem ds. artystycznych) oraz w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku; jest I organistą Katedry Oliwskiej. Koncertuje w kraju i za granicą (cała Europa, USA i Japonia). Jest jurorem m.in. Międzynarodowego Konkursu Organowego w Kaltern (Włochy), Opavie (Czechy), w Kaliningradzie (Rosja) i Paryżu (Francja). Prowadził kursy mistrzowskie w Niemczech i Rosji. Dokonał licznych nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji, posiada nagrania kasetowe i płytowe. Jego płytę "Messe pour les paroisses" Fr. Couperina Bohdan Pociej uznał w "Ruchu Muzycznym" za najlepsze nagranie roku 1991 wydane w Polsce, a II płyta oliwska nominowana była do nagrody Fryderyka. W swoim dorobku posiada też platynową płytę, wydaną w 1998 roku. Posiada liczne odznaczenia i nagrody, w tym nagrodę Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury oraz najwyższe odznaczenie papieskie "Pro ecclesiae et pontifice". W 2005 roku otrzymał odznakę - Zasłużony Dla Kultury Polskiej.
Jest dyrektorem naczelnym Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku oraz prezesem Pomorskiego Stowarzyszenia "Musica Sacra", z którym organizuje m.in. najstarszy w świecie Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Katedrze Oliwskiej, Międzynarodowy Konkurs Organowy im. J.P. Sweelincka w Gdańsku, cykl koncertów "Bliżej Bacha", koncerty z okazji Jarmarku św. Dominika w kościele oo. Dominikanów w Gdańsku oraz koncerty w kościołach Rumi, we Wdzydzach i Morągu. Od 1999 roku jest prezesem Stowarzyszenia Miłośników Archikatedry Oliwskiej.

The Gdansk Philharmonic Brass-zespół założony w 1979 roku z inicjatywy Tadeusza Kassaka, artystycznego kierownika zespołu. Muzycy są absolwentami gdańskiej Akademii Muzycznej i członkami Orkiestry Symfonicznej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Koncertuje w składzie: Janusz Szadowiak -  trąbka, trąbka piccolo i fluegelhorn.   Lucjan Sierpowicz   - trąbka, fluegelhorn. Mirosław Merchel   - róg. Tadeusz Kassak   - puzon basowy.
Szeroki repertuar Kwartetu zawiera dzieła od wczesnego baroku po współczesne. Zespół z powodzeniem wykonuje utwory jazzowe i muzykę popularną.