- 15 marca odbędzie się kolejny etap eliminacji, w którym wyłonimy kolejnych finalistów – informuje Joanna Papuga-Rakowska, dyrektor MOK-u.

Z nadesłanych zgłoszeń wytypowano 5 zespołów, które zaprezentują się na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury. O występ w finale zagrają: Tape Reels (Tarnowskie Góry) https://www.facebook.com/tapereels, Pentagon (Świętochłowice) http://pentagon-band.com, Simple Wine (Starachowice) http://www.facebook.com/pages/Simple-Wine/24101842, Chilitoy (Trzebinia) http://www.chilitoy.pl i Jolokia (Warszawa) https://www.facebook.com/page.Jolokia.

Koncert uświetni też występ pabianickiego zespołu Blind Rusty Box: https://www.facebook.com/blindrustybox.

O tym, który z zespołów przejdzie do finału, zadecyduje jury. Podczas finału muzycznej imprezy, który zaplanowano na 21 czerwca, zaprezentują się również zwycięzcy pierwszego październikowego koncertu eliminacyjnego: Rocket z Warszawy, Jackknife ze Stalowej Woli i Fun Fire z Krakowa.

Atrakcją finałowego koncertu będzie występ zespołu Cochise, którego założycielem jest aktor Paweł Małaszyński. Oprócz niego band tworzą: Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja).

Wstęp wolny!