53-letni Ścierański nie chodził do szkoły muzycznej. Jest samoukiem. Z zespołem Laboratorium nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów. W 1980 r. na zaproszenie Zbigniewa Namysłowskiego przystąpił do zespołu Air Condition. Zagrał ze String Connection Krzesimira Dębskiego. Obecnie grywa z Bernardem Maselim, Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i z Raduli. Współpracował z Ewą Bem, Tomaszem Stańko, Markiem Grechutą, Johnem Porterem, Janem Plutą, Republiką i zespołem Wilki.
48-letni Raduli to aranżer, kompozytor i uznany muzyk sesyjny. Grał na gitarze i perkusji w jednym z pierwszych składów TSA. W 1982 roku związał się na kilka lat z pop-rockowym zespołem Banda i Wanda. W latach 90. był członkiem Bajmu i grupy Tadeusza Nalepy. Nagrywał z Marylą Rodowicz i Jackiem Skubikowskim. Gitarzystą Budki Suflera był od 1993 do 2003 r. Nagrał 9 płyt. W 1997 "Gitara i Bas" uznało go gitarzystą roku. Po odejściu z Budki gra w Pi-eR-2 z Wojciechem Pilichowskim i Tomaszem Łosowskim, a w SQUAD z Wojciechem Olszakiem i Adamem Bałdychem. Rok temu został zaproszony do projektu Ścierańskiego The Colors.
7 października w JBC będziemy gościć Marka Napiórkowskiego - NAP, a 11 listopada Jana Ptaszyna Wróblewskiego – Kwartet. Bilety w przedsprzedaży w barze (ul. 3 Maja).