André Rieu, znakomity skrzypek, kompozytor i dyrygent, powraca z nowym koncertem - „Niech znów nastaną szczęśliwe dni". Po dwóch latach oczekiwania, wraz z magiczną Orkiestrą Johanna Straussa wystąpi na żywo na pięknym rynku Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra. 

- Letni koncert zostanie retransmitowany do kin na całym świecie, jednak w pierwszej kolejności trafi do Polski, a dokładnie do Pabianic - mówi Jacek Chmielewski, współwłaściciel kina Tomi. 

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André?

- Przekonamy się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht - zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

Bilety są już dostępne - w przedsprzedaży, do 2 dni przed wybranym seansem - w cenie 31 zł. Regularna cena to 36 zł.

Ze względu na duże zainteresowanie  przygotowano aż 4 pokazy:

Piątek 19.08 - godz. 18:00  (bilety)
Niedziela 28.08 - godz. 15:00 (bilety)
Wtorek 06.09 - godz. 18:00 (bilety)
Środa 14.09 - godz. 17:00 (bilety)