Miejski Sylwester w Łodzi jak co roku będzie organizowany u zbiegu ul. Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego. Gwiazdą wieczoru ma być belgijski wokalista Danzel. Zaśpiewa przed i po północy. Impreza zacznie się już o godz. 20.00. Na początek zagrają: zespół Zakaz Wyprzedzania, Łukasz Zagrobelny i zespół Global Deejays. Na koniec wystąpi polski duet wykonawców muzyki tanecznej Kalwi&Remi.

Perfect, Kayah, Doda, Kukiz, Stachursky, Big Cyc, Jerzy Połomski, Natalia Kukulska, Kombii oraz pochodzący ze Szwecji Basshunter i Velvet będą gwiazdami Sylwestra we Wrocławiu.
"Sylwester pod dobrą gwiazdą" na wrocławskim Placu Solnym rozpocznie się o godzinie 20.55. i potrwa do godz. 1. Zabawę będzie transmitować TVP 2.

"Sylwestrową Moc Przebojów” przygotowano na krakowskim Rynku Głównym. Usłyszymy tam przeboje ostatnich kilku dekad, od lat 60. do współczesności. Wystąpi zespół Boney M original Maizie Williams. Zaprezentuje się także Shakin` Stevens. Do tańca porwie Lou Bega ze swoim największym przebojem Mambo No. 5. Wystąpią także Budka Suflera, Urszula, Beata Kozidrak i Bajm, Czerwone Gitary, Vox, Szymon Wydra & Carpe Diem, Golec Orkiestra, Kashmir, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Andrzej Lampert i Justyna Steczkowska. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do 1.30 w nocy. Zabawę będzie transmitować telewizja Polsat.

Zabawa sylwestrowa pt. „Zakochaj się w Warszawie” wystartuje o godz. 20.00 na placu Defilad i potrwa do godz. 2.30. Jako jedyny w Polsce będzie miał dwie sceny. Na mniejszej od 20.00 zacznie grać DJ Adamus, po którym wystąpią Motema Africa, Lidia Kopania i The Beatles Revival. Na scenie głównej zabawa rozpocznie się o godz. 21.15. Wystąpi na niej 11 wykonawców m.in. September, Lady Pank, Tatiana Okupnik, Kasia Kowalska, T.Love, The Jet Set. Imprezę będzie można na żywo obejrzeć w telewizji TVN.