Pierwszy z wymienionych powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. Na koncie ma znaczące sukcesy, do których zaliczyć można m.in. zwycięstwo na festiwalu Busko Rock 2013. Grupa koncertowała już w całej Polsce. W styczniu 2013 r. Maze Of Sound nagrał EPkę „Man in the balloon”, zawierającą 3 kompozycje: „Rain Charmer”, „Animal” oraz „Man in the balloon”.

Podczas koncertu w MOK-u będzie można usłyszeć utwory z ich debiutanckiej płyty „Sunray”.

Skład zespołu: Piotr Majewski (instrumenty klawiszowe, skrzypce), Kuba Olejnik (wokal), Rafał Galus (gitara), Bartek Sapota (bas), Grzegorz Śliwka (perkusja).

Sideroad to zespół, którego założycielem i liderem jest gitarzysta Darek „Dede” Werner. Historia grupy sięga połowy lat 90. ubiegłego stulecia. W pierwotnym składzie zespół wystąpił na większości festiwali bluesowych w Polsce oraz koncertował w pubach i klubach na terenie całego kraju. Po kilkunastoletniej przerwie powraca na scenę w nowym składzie z nowoczesnym repertuarem. Muzyka nadal osadzona jest w korzeniach bluesowych, jednak mocno doprawiona elementami soul, R&B, gospel czy nawet rocka.

Skład zespołu: Małgosia Stec – wokal, Darek „Dede” Werner – gitara, Kacper Walczak – gitara, Kuba Bartczak – bas, Krzysiek Grabowski – perkusja.

Początek koncertów o 19.00. Wstęp 10 zł.