Na zaproszenie kibiców Widzewa do Pabianic przyjedzie słynny przed laty piłkarz - Wiesław Wraga. Spotkanie z kibicami odbędzie się 29 sierpnia w kawiarni klubowej przy boisku PTC o godz. 18.00. Nie zabraknie anegdot, opowieści z czasów młodości, a także tematów na czasie: m.in. o igrzyskach olimpijskich. Wstęp wolny. 
Kim jest Wraga? 
- To legenda Widzewa. Bardzo szybki, potrafił sprytnie padać przy faulach, by wywalczyć rzut karny. Szybko startował do piłki, świetny w dryblingu, bardzo dobry piłkarz - mówi fan Widzewa sprzed 20 lat.
Wiesław Wraga urodził się 14 sierpnia 1963 roku w Stargardzie Szczecińskim. Piłkarską karierę rozpoczął w miejscowym zespole Błękitnych. Po udanych Mistrzostwach Europy juniorów znalazł się na celowniku największych klubów. W 1982 roku trafił do ówczesnego Mistrza Polski, Widzewa Łódź. Zadebiutował w meczu przeciwko Stali Mielec, wpisując się na listę strzelców. W barwach łódzkiej drużyny rozegrał 113 meczów ligowych i 10 w europejskich pucharach, strzelając łącznie 13 goli. Jest uważany za gracza "Wielkiego Widzewa" z lat 80. Jego bramka w meczu Pucharu Mistrzów przeciwko Liverpoolowi przeszła do histrorii polskiego sportu. 
Wraga to przykładny sportowiec, niezwykle lubiany człowiek. W roku 1992 musiał przedwcześnie zakończyć karierę w wyniku kłopotów z sercem. Zdążył zadebiutować w reprezentacji Polski. W rodzinnym Stargardzie cyklicznie organizowany jest turniej jego imienia.