„Ze Straussem przez Wiedeń” to pełne niezapomnianych wrażeń spotkanie z muzyką, spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem.

W taneczny nastrój wprawią nas walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowego „Czardasza” Montiego czy „Tańca węgierskiego” Brahmsa, brawurowo zagranego na wiolonczeli.
Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. 

Koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” odbędzie się w sobotę, 23 listopada o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 14).

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w biurze turystycznym PA-CO-TOUR (ul. Kościuszki 5) oraz przez internet (www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl). Przy grupach powyżej 8 osób możliwe są rabaty – szczegóły tel. 609 047 163 lub agencja.muzykanty@gmail.com.

Dla Czytelników Życia Pabianic mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert. Szczegóły w papierowym wydaniu ŻP, we wtorek w sklepach.