Finał rozpocznie się w piątek o 17.00 w Osiedlowym Domu Kultury przy Łaskiej. Zagra Tomasz Michałowski z zespołem oraz zespoły "Brawura" i "Limited Opera". W tym samym czasie w "Baraku" przy ul. Grota-Roweckiego zagra zespół "Freeball".
W sobotę w MOK–u o 18.00 zagrają: Korozja, Redrum i Schemat Ideowy Gwoździa. Odbędzie się też licytacja. Wstęp będzie kosztował 5 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na rzecz orkiestry.
Wielki finał odbędzie się w niedzielę w centrum handlowym Echo przy ul. Zamkowej 31. Początek o godzinie 14.00. Najpierw będzie można oglądać pokazy udzielania pierwszej pomocy.
- To dlatego, że w tym roku po raz drugi zbieramy na dzieci poszkodowane w wypadkach, w tym także na naukę udzielania pierwszej pomocy - tłumaczy Roszak.
Pokazy poprowadzi harcerski klub ratowniczy.
O 15.00 rozpocznie się pierwszy koncert. W niedzielę wystąpią: Kuśka Brothers, Zabili Mi Żółwia i Karuzela.
W przerwie swoje umiejętności zaprezentuje grupa tancerzy ognia Piromantrum. Będą im akompaniować bębniarze. Potem zagra zespół "Sami". Zlicytowane zostanie złote serduszko.
O godz. 20.00 tradycyjnie zostanie odśpiewany hymn Wielkiej Orkiestry, a po nim będzie pokaz sztucznych ogni.
Jako ostatni wystąpi zespół A2. Jak co roku, będzie można postrzelać z paintballa lub skoczyć na bungee. Za wrzucenie do puszki wolontariuszy pieniędzy, będzie można otrzymać talerz ciepłego żurku. Zakończenie finału planowane jest na 21.30.