Damage Control usłyszymy w niedzielę 16 listopada w klubie jazzowym JazzBassCafe przy ul. 3 Maja. Kwartet tworzą: Adam Bałdach - electric violin, Paweł Tomaszewski – keyboards, Piotr Żaczek – bass, i Cezary Konrad – drums.
Adam Bałdych to skrzypek wielokrotnie wyróżniany nagrodami indywidualnymi na konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. W ankiecie Jazz Forum Adam znajduje miejsce w ścisłej czołówce. Dostał stypendium w prestiżowym Berklee College of Music.
Paweł Tomaszewski to absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Zdobył I miejsca na Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlach\'2005, Grand Prix na Jazz Juniors\'2005, Grand Prix Bielska Zadymka Jazzowa\'2006.
Piotr Żaczek - basista należący do elitarnego grona muzyków sesyjnych. Jego linie basowe usłyszeć można w czysto popowych produkcjach Kayah, Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej i stricte jazzowych Ewy Bem, Anny Serafińskiej i Cezarego Konrada. Miał trasy koncertowe z Didierem Lockwoodem i Gordonem Haskellem.
Cezary Konrad - obecnie jeden z najlepszych polskich perkusistów. Brał udział w projektach Włodka Pawlika, Zbigniewa Namysłowskiego, Andrzeja Kurylewicza, Krzysztofa Herdzina, Tomasza Stańko i Leszka MożdżerA. Przez osiem lat grał w zespole Anny Marii Jopek. Występował i nagrywał z Randy Brecker, Susan Weinert, Didier Lockwood, Pat Metheny, Mino Cinellu i Gary Guthman.
Wstęp: 40 zł. Bilety do nabycia w barze JBC.