To już 15. edycja imprezy golfowej rodziny. W tym roku główną atrakcją finału turnieju golfowego o brylant A&A był koncert Izabeli Trojanowskiej. Imprezę poprowadził Piotr Gąsowski znany m.in. z prowadzenia programu „Taniec z gwiazdami”.

Goście, którzy przyodziali kapelusze, zostali zaproszeni na scenę. Nagradzano tych, którzy przy wyborze nakrycia głowy byli najbardziej kreatywni. Posiadaczka najelegantszego kapelusza została nagrodzona pierścionkiem… z brylantami.

Był też pokaz mody InnaTy, którego organizatorzy postanowili udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru, ekscytujący pokaz taneczny (Agencja Artystyczna Show Time), a także pokaz Ballet Shape (Human Fitness Philosophy).

Niespodzianką od A&A Domu Jubilerskiego miał być premierowy pokaz biżuterii Caryca, inspirowanej klimatem carskiej Rosji.

Pole golfowe Arkadia zajmuje niewiele więcej miejsca niż park miejski. Na tej powierzchni jest dziewięć dołków, strzelnica do uderzeń dalekich, 15 rzeźb plenerowych, namiot klubowy oraz daniele, owce i pawie. Arkadia to pole golfowe w pigułce. Na niewielkiej przestrzeni jest wszystko, co powinno zawierać pole golfowe. Bunkry, przeszkody wodne.

Rodzina Majsterków robiła dziś „zamieszanie” nie tylko podczas pikniku. Wcześniej podpisali tradycyjny dokument, który umieszczono w metalowej tubie i wmurowano w fundament centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia  (piszemy o tym TUTAJ).