Będzie promował swoją debiutancką, wydaną w listopadzie 2008 roku płytę „Co nie ma sobie równych”.
Zeus, a właściwie Kamil Rutkowski urodził się w 1983 roku w Łodzi. Działa od 1998 roku jako raper i producent muzyczny. Zaczynał w grupach BHZ 13 i Liryczna Kravmaga. Współpracuje z takimi wykonawcami, jak: Aro, Dior, Dusza, Fatum, Kaczy, Koncept, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Projektanci, Uśpione Miasto, Vademecum. Razem z Joteste stworzył w 2006 roku grupę Pierwszy Milion i od jej założenia wyprodukował i rapował na czterech płytach związanych z Pierwszym Milionem.
Zeus koncertował zarówno w Łodzi, jak i w innych miastach Polski. Od maja 2008 roku wraz z Wallesem (Uśpione Miasto) prowadzą cotygodniową audycję w internetowym RadioStudyo. Audycja ma na celu przybliżenie fanom hip-hopu innych gatunków muzycznych poprzez porównanie hip-hopowych utworów i źródeł, z których czerpane były sample do nich.
W czerwcu 2008 wygrał ogólnopolski konkurs na Demo Roku magazynu WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i oficjalne wydanie albumu. W sierpniu tego samego roku rozpoczął nagrywanie solowej płyty, która ukazała się 14 listopada 2008 r. Krążek rapera zdeklasował wydawnictwa takich wykonawców, jak: AbraDab, DJ Decks, Lilu, Łona czy Molesta Ewenement.
Koncert Zeusa odbędzie się 27 marca (piątek) o godz. 21.00 w klubie SinCity przy ulicy Zamkowej. Podczas występu towarzyszyć mu będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante, Uśpione Miasto oraz Zorak 3000. Wstęp: 10 zł.