Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie (wymiennie występują: Adrianna Biedrzyńska, Dorota Stalińska, Magdalena Wójcik, Sebastian Błaszczak, Michał Milowicz, Dariusz Kordek, Artur Dziurman, Krzysztof Majchrzak, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Mikołaj Krawczyk, Piotr Skarga) obejrzymy w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Kościuszki 14).

O czym jest sztuka? Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie, walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Każde z nich na własny sposób radzi sobie z upływającym czasem. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej, natomiast Albert biernie poddaje się losowi. Pewnego dnia w ich życiu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość. Jego starszy brat Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Gerard kontaktuje się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę.

„Kobieta idealna” to komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans… Jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia?

Bilety na sztukę, która odbędzie się 17 kwietnia o godz. 18.00 w MOK-u, można kupić online na stronie kupbilecik.pl. Ich to koszt to 65-75 zł.