Dwa najnowsze klipy pabianicko-zduńskowolskiej formacji można już obejrzeć na YouTube.

- Pierwszy z nich zrealizowany został do melodyjnego i poetyckiego utworu „Dźwięk”. Zdjęcia kręcono w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach oraz podczas Otwartych Warsztatów Fotografii Plenerowej w Zduńskiej Woli – mówią muzycy.

Drugie video powstało do najmocniejszej piosenki zespołu. Klip „Chwytam nóż” zmontowany został ze zdjęć zrealizowanych podczas kilku koncertów grupy.

Zespół może pochwalić się też kolejnym sukcesem na koncie. Utwór pt. „Z kończącym się dniem” zdobył pierwsze miejsce na Liście Przebojów Fabryki Zespołów radia Klasycy Rocka. Piosenka powtórzyła sukces „Bajki” sprzed kilku miesięcy. Jest to pierwszy przypadek w historii audycji i radia, kiedy jeden zespół dwa razy zdobywa pierwsze miejsce z różnymi utworami.

Vernissage usłyszeć będzie można podczas XVII Jarmarku Łaskiego. 8 czerwca w łaskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zespół zagra przed Habakukiem i Strachami Na Lachy. Tydzień później, 15 czerwca  wystąpi w łódzkim klubie Lizard King. Muzycy z Pabianic i Zduńskiej Woli zagrają wspólnie z zaproszonymi gośćmi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cTf0KRcNYY0

http://www.youtube.com/watch?v=YWVGm8IMjzY