Pierwszy zacznie się o godz. 18.00. To komedia o perypetiach czterech par. W ich role wcielili się aktorzy z teatru DlaNiepoznaki: Agnieszka Misiak i Radosław Saładajczyk, Ewa Balcerska-Bączał i Jerzy Holweg, Katarzyna Tkacz i Adam Oklejak oraz Andżelika Zawadzka i Tomasz Osieja.

Zaraz po tej sztuce czekają nas jeszcze „Kłopoty z facetami”. A w nich: Ewa Balcerska-Bonczał, Katarzyna Tkacz, Angelika Zawadzka, Agnieszka Misiak, Beata Stachura, Katarzyna Jurek oraz Tomasz Osieja. Gościnnie zagrają Jerzy Holweg i Dorota Olejnik - reżyserka spektakli i szefowa teatru DlaNiepoznaki.

Bilety kosztują 10 zł. Można je kupić w sekretariacie MOK-u.

Już teraz możemy zdradzić, że 8 marca w MOK-u będzie grana trzecia część trylogii o kobietach - „U cioci na imieninach”.

Grupa Doroty Olejnik DlaNiepoznaki zrzesza aktorów, dla których teatr stanowi emocjonalną odskocznię od życia codziennego. Jej spektakle opowiadają o ludzkich słabościach i skłaniają widzów do refleksji. Prawdziwie przedstawić życie i przy okazji w humorystyczny sposób pokazać negatywne zachowania ludzkie - to nie lada umiejętność.