Polska Noc Kabaretowa 2020

Wydarzenie bez wątpienia uwielbiane przez tysiące osób w całej Polsce. Przegląd najlepszych i najbardziej rozchwytywanych grup kabaretowych w naszym kraju. Godziny niezapomnianej rozrywki i humoru na odpowiednim poziomie. Artyści zapraszają na dziewiątą już edycję, którą poprowadzą wspólnie Adrianna Borek i Igor Kwiatkowski. Szczegółowy program oraz możliwość zakupu biletów przygotowano na stronie internetowej wydarzenia https://biletyna.pl/kabaret.

Kabaret Neo-Nówka

Dla fanów komików nowy repertuar zatytułowany „Żywot Mariana” będzie miłym zaskoczeniem. Artyści wystąpią w bardzo wielu polskich miastach, między innymi w Siedlcach, Suwałkach, Ełku, Białymstoku, Chrzanowie, Olkuszu i Myślenicach. Te miasta udowadniają tylko, że trasy po mniejszych miastach potrafią wypełnić sale po brzegi, a przybyłym zagwarantować fantastyczną zabawę. „Żywot Mariana” skupia się na ukazaniu losów statystycznego Mariana od chwili jego narodzin, przez dorastanie i dorosłość, aż po starość i kres. A wszystko okraszone odpowiednią dawką humoru. Światło i dźwięk dodają klimatu całemu widowisku. Na pewno warto je zobaczyć.

Kabaret Moralnego Niepokoju

Tych panów nikomu nie trzeba przedstawiać! Skromne początki kabaretu o literackim charakterze, za sprawą ciężkiej pracy i niewątpliwego talentu, pozwoliły szybko wspiąć się na sam szczyt kabaretowej sceny. Kabaret Moralnego Niepokoju w styczniu zaprezentował swój nowy program – pod jakże wdzięcznym tytułem – „Tego jeszcze nie grali”.

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów w tym sezonie wystąpi ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „To jest chore". Na scenie skupią się na bardziej przychylnym spojrzeniu na szeroko rozumiane relacje międzyludzkie i to, co w nich ewidentnie odbiega od normy. Świetne skecze i zaskakujące puenty sprawią, że każdy, kto przyjdzie na występ, wyjdzie z niego w doskonałym humorze. Artyści zaplanowali trasę uwzględniającą następujące miasta: Sulechów, Sulęcin, Świdnik, Chełm i Lublin.

Kabaret Skeczów Męczących

Znana grupa kabaretowa zaprezentuje Polakom nowy program, zatytułowany „Najśmieszniejszy”. W ciągu 2-godzinnego widowiska artyści przeniosą nas w świat dobrego humoru i rozrywki, pozostawiając bardziej wyluzowanymi i szczęśliwszymi. Na pewno warto przekonać się o tym na własnej skórze i zajrzeć na któryś z występów Kabaretu Skeczów Męczących. Artyści w ramach swojej trasy wystąpią w Chrzanowie, Krakowie, Nowym Tomyślu, Zawierciu, Kłodzku, w Żarach i w Toruniu.

Kabaret Smile

Na tym wydarzeniu będziecie śmiali się do rozpuku. Kabaret Smile rusza w nową trasę po Polsce, żeby dać Wam powody do szerokiego uśmiechu i zrzucenia z siebie złych emocji. Program „Tu i Teraz” jest efektem wielomiesięcznych obserwacji, połączonych z rzutkimi tekstami, zamkniętych w łatwej w odbiorze formie. Nic, tylko się bawić!