Egzotyczne zwierzęta, gwiazdy telewizyjnych show i niezwykłe pokazy magii zobaczymy w nowym przedstawieniu "Kamera-akcja".

Najnowszy spektakl to kontynuacja programów tematycznych. W ubiegłym roku mogliśmy oglądać "Fabrykę śmiechu". Teraz publiczność będzie mogła poczuć się jak na planie filmowym. Widzowie wcielą się w role statystów i wezmą udział w przedstawieniu. Zwariowanym reżyserem filmu będzie polski komik, Mr Chap.

Gwiazdami spektaklu będą bracia Addis z Etiopii. Zaprezentują mrożące krew w żyłach gry ikaryjskie. Artyści są laureatami Festiwalu City of Latina 2012. Wielką popularność zyskali dzięki występowi we francuskim show telewizyjnym „Le Plus Grand Cabaret du Monde”.

Zobaczymy też gwiazdy programu "Mam talent". Finaliści programu pokażą balet na szarfach, a Vladimir Omelchenko będzie balansował na piramidzie ustawionej z ruchomych wałków.

Na scenie nie zabraknie też zwierząt. Będą gęsi, kozy, kuce oraz dostojny, szkocki byk. Akcja spektaklu przeniesie się na pokład arki, na której znajdą się zebry afrykańskie, dromadery, wielbłądy, małpy i lamy. Korona przygotowała też pokaz z udziałem koni i kuców.

Przedstawienie będzie można obejrzeć w piątek, 9 maja o godz. 17.30. Cyrk rozstawi się na parkingu C.H. Echo.

Dla czytelników Życia Pabianic mamy 5 podwójnych zaproszeń na spektakl. Wygra je 5 pierwszych osób, które w środę, 7 maja dodzwonią się do redakcji o godz. 12.00.