Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie samochodowym. „Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia” – komedia w reżyserii mistrza brytyjskiego kina Mike’a Leigh zakończy filmowy cykl „Girls”, który odbywał się w ramach Letniego Festiwalu Filmowego w Porcie Łódź przez wakacje. 

Projekcja tej brytyjskiej komedii odbędzie się w czwartek, 8 września o godzinie 21.00. Akcja filmu osadzona jest we współczesnym Londynie, gdzie mieszka główna bohaterka  - Poppy (w tej roli Sally Hawkins). Poppy jest nauczycielką o ogromnym poczuciu humoru oraz dystansie do siebie i świata. Jej entuzjazm i optymizm są powodem wielu zabawnych perypetii. Czy w jej życiu pojawi się ktoś, kto zawładnie jej sercem? Dla widzów gwarantowana dawka dobrego humoru.

„Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia” był wielokrotnie nagradzany i pokazywany na wielu festiwalach filmowych m.in. w Berlinie i Nowym Jorku. Sally Hawkins za swoją rolę otrzymała nagrodę podczas Berlinale, Satelitę dla najlepszej aktorki komediowej oraz nominację do takich prestiżowych nagród jak: Złoty Glob, Europejska Nagroda Filmowa czy nagrody BIFA.

Ekran filmowy w kinie samochodowym zlokalizowany jest przy wjeździe na parking podziemny centrum.