Po co to robić?

- Każde żywe stworzenie na tej planecie ma wrodzony lęk przed ogniem. Mamy to zainstalowane „w ustawieniach fabrycznych”. Jednak z całej fauny tej planety tylko człowiek jest w stanie ten lęk świadomie przekroczyć – dodają. - Każdy z nas przez większość swego życia działa na „autopilocie”. Firewalking to okazja do odstawienia autopilota i chwycenia za stery! Te kilka minut samosterowania na kilkuset stopniowych żarach każdy odbierze na swój sposób. Na warsztacie dowiecie się też, jak przenieść korzyści z chodzenia po ogniu, na plan spraw codziennego życia.

Warsztaty z chodzenia po ogniu odbędą się w niedzielę (18 marca) w godz. 17.00-21.00 w osadzie rybackiej Sereczyn  (ul. Graniczna 46). Ich koszt to 150 zł. Przeznaczone są dla entuzjastów, sceptyków i badaczy tematu, pionierów, odważnych i kreatywnych oraz osób badających zasady działania ludzkiego umysłu oraz wykorzystania tego praktycznie.

Zajęcia dla dorosłych poprowadzi ogniomistrz Tomasz Barłożek.

- Ludzie wolni od strachu zakładają siedmiomilowe buty. Kiedy potrafią sprawnie podejmować decyzje, sprawy ruszają mocno naprzód – zachęca.

Zapisy pod numerem 508 370 474, mailowo: kontakt@chodzeniepoogniu.com lub przez stronę: http://chodzeniepoogniu.com/17-warsztaty-otwarte.