W lutym będą to filmy Woody’ego Allen’a, jednego z najbardziej uznanych amerykańskich reżyserów.

6 lutego w sali widowiskowej przy ul. Kościuszki 14 widzowie zobaczą hit „Vicky Cristina Barcelona”. To opowieść o dwóch młodych Amerykankach - Vicky (Rebecca Hall) i Cristinie (Scarlett Johansson), które przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Tam dają się wciągnąć w seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz).

13 lutego w MOK-u zostanie wyświetlony „Seks nocy letniej”. Akcja rozgrywa się podczas przyjęcia zorganizowanego przez wynalazcę Andrew Hobbsa i jego żonę Adrian. Atmosferę rozgrzewa przybycie przyjaciela Andrew, doktora Maxwella Jordana wraz z Dulcy, bardzo niegrzeczną pielęgniarką…

20 lutego – „Radio days”. Film powiada o niezamożnej żydowskiej rodzinie z Brooklynu. Pełno w niej ciotek i wujków ze swoimi nawykami, marzeniami i zabawnymi zwyczajami. Wszystkich łączy miłość do radia.

27 lutego – „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać”. To poświęcona siedmiu zagadnieniom dotyczącym seksu nieco absurdalna komedia, odwołująca się do wątków freudowskich. Każda część opatrzona podtytułem, począwszy od pytania: „Czy afrodyzjaki działają?”, po „Co się dzieje w trakcie ejakulacji?”.