Strefa sztuki i psychologii startuje w niedzielę 15 września od godz. 15.00. W Centrum Handlowym Echo (ul. Zamkowa 31) będzie można za darmo uczestniczyć w różnorodnych zajęciach.

Pabianicki Maraton Sztuki oferuje warsztaty: ceramiczne, malarskie, papierowe, rzeźbiarskie, graficzne, multimedialne i niestandardowe. Unikatum proponuje na przykład chwilę relaksu i samopoznania przy pracy artystycznej. Czego konkretnie można z nimi doświadczyć? Paulina Perka przeprowadzi nas przez  proces poznawania swoich mocnych stron z użyciem papierowej rzeźby. Na te warsztaty pt. „Psychoportret i autoportret” warto przyjść ze znajomymi lub z rodziną. Następnie Ewa Marańda zabierze nas w podróż marzeń z pomocą babkowych muffinek i wieloznacznych dekoracji. Koncentracja na wartościach i priorytetach życiowych znajdzie odzwierciedlenie w glinianych szkatułach lepionych z Danutą Jacoń-Chmielecką.

Zapisy na wydarzenie nie są konieczne. Szczegółowych informacji udziela Pracownia Unikatum, tel.: 501-051-813 lub mail: unikatum@o2.pl.