Życie Pabianic numer 17/2024

Informacje sportowe z Pabianic i okolic

KoszykówkaPiłka nożnaTenisBiegiKolarstwoSzermierkaPiłka ręcznaZapasyInne
  • Michał i nasze kobiety najlepsi w Polsce

W biegu seniorek zwyciężyła Daria Lajn. W Kategorii do 20 lat na pierwszym miejscu uplasował się także Michał Olejnik.

utworzono:

• Plażówka w sobotę

W drugim majowym turnieju „plażówki” zagrało 5 par. W sobotę siatkówka plażowa o 10.00 na Lewitynie - początek kolejnego turnieju

utworzono:

• Chłopaki potrafią przyłożyć

18-letni Adrian Wróbel (77 kg) wywalczył złoty medal, a 18-letni Łukasz Pawlik brązowy w Amatorskiej Lidze MMA

utworzono:

• Polska liga paintballowa w Pabianicach

28 i 29 maja na boiskach MOSiR-u rozegrany zostanie turniej ligi PLP - polskiej ligi paintballowej

utworzono:

• PTC: A-klasa coraz bliżej

Piłkarze PTC także pod wodzą nowego szkoleniowca – Leszka Józefiaka nie potrafili przełamać niemocy własnego boiska.

utworzono:

• Nie gramy w ekstraklasie

Zabrakło dwóch metrów podłogi, by nasze koszykarki grały w ekstraklasie. Ogromny trud poszedł na marne. Co teraz?

utworzono:

• Koszykarki grały w siatkę

Niecodzienny mecz w hali koszykówki. W środę spotkały się tam drużyny Solparku Pabianice i Energii Pabianice