życie pabianic
Życie Pabianic numer 16/2024

Biegi

• Pobiegło 645.

Półmaraton: wygrali Ukraińcy. Trzeci był obywatel Kenii. Do mety dobiegło 70. pabianiczan (ZOBACZ DUŻE ZDJĘCIE)

utworzono:

• W szpilkach po 500 zł

W niedzielę będzie niespotykany wyścig kobiet... na szpilkach. Trwają zapisy

utworzono:

• Półmaraton nagrodzony

Bieg zorganizowany przez Hufiec ZHP Pabianice zajął IV miejsce w konkursie Złote Biegi 2011.

utworzono:

• Biegli w sylwestra

W łódzkim Arturówku był 27. Bieg Sylwestrowy. Wystartowała w nim duża grupa pabianiczan.

utworzono:

• Zanzi-Kiosk najlepszy

W finale Mikołajkowego turnieju piłki siatkowej Zanzi-Kiosk pokonał Strażaków.

utworzono:

• Biegli w Grand Prix Łodzi

W Łodzi odbyła się pierwsza impreza z cyklu Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych.

utworzono:

• Sukcesy Azymutu

W Łagiewnikach odbyły się XIII Nocne Otwarte Mistrzostwa Łodzi w biegach na orientację.

utworzono:

• Biegli po Puchar Marszałka

W Łodzi odbył się Bieg o Puchar Marszałka na dystansie 8,5 km. Wśród 192 zawodników byli pabianiczanie.