Sztafeta młodzików w składzie: Karol Sieroń, Jerzy Durma i Maciej Sztranek sięgnęła po srebrny medal. Sztranek osiągnął najlepsze wyniki w biegu indywidualnym – był 4. w biegu klasycznym i 5. w sprincie.

Formą, mimo niewielkiego doświadczenia, błysnęła sztafeta młodziczek (Marika Kozuń, Magdalena Janiak, Kaja Młynarczyk), która stanęła na najniższym stopniu podium.

Cenne wyniki uzyskali także: Marika Kozuń, Kaja Młynarczyk, Magdalena Janiak, Karol Sieroń, Jerzy Durma, Oskar Wesołowski, Franciszek Krempiński, Wojciech Kielnerowski, Jakub Wiśniewski oraz Ignacy Górak.

Pozostali zawodnicy pobiegli w Pucharze KU AZS UMCS. Medale zdobyli: Alicja Grochowalska (K16), Małgorzata Biniecka (K21), Adam Wiśniewski (M10), Piotr Krawczyk (M12) – złoto, Katarzyna Konc (K35/40) i Michał Łubis (M21) - srebro, zaś brąz wywalczyli: Jan Sztranek (M21) i Paweł Sztranek (M40/50).