Na XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach na orientację zespół Azymutu zdobył srebrny medal. Zespół Jerzego Woźniaka nie powtórzył sukcesu sprzed roku. Zawody składały się z 4 biegów: sprintu, biegu średniodystansowego, klasycznego i sztafetowego. W pierwszym dniu sprint wygrał Michał Olejnik, który od trzech miesięcy nie startował z powodu kontuzji. Blisko podium był Tomasz Pietrzykowski, który uplasował się na 5 miejscu. W biegu średniodystansowym ponownie świetną dyspozycje potwierdził Olejnik, zdobywając srebrny medal, a Pietrzykowski był 5. W trzecim dniu zawodów w strugach ulewnego deszczu odbył się bieg klasyczny na 8 km. Najbliższy medalu był Pietrzykowski, który ze stratą 23 sekund zajął 6 miejsce. Na koniec mistrzostw rozegrane zostały biegi sztafetowe, w których nasi chłopcy bardzo chcieli powtórzyć sukces z przed roku – zdobyć złoty medal. Pierwszą zmianę przyprowadził na pierwszej pozycji Tomasz Pietrzykowski, drugą już z przewagą kilkunastu metrów Damian Parzonka, a na ostatnią wybiegł Michał Olejnik. Na trasie zgubił rywala i przyprowadził pabianicką sztafetę na pierwszym miejscu.
    W klasyfikacji punktowej klub nasz w 6 osobowym składzie toczył zażartą walkę z 14 zawodnikami UKS Orientuś Łódź, ostatecznie zajmując 2 miejsce z 43 punktami. Na sukces naszego zespołu złożyły się punkty: Michał Olejnik - 16, Tomasz Pietrzykowski - 10, Damian Parzonka - 6, Mateusz Grochowalski - 5, Monika Gębka - 4 i Sylwia Gryzio - 2.