Ośmioosobowa ekipa Azymutu wystartowała w międzynarodowych zawodach Prague Easter 2015. Zawody zgromadziły ponad tysiąc zawodników. Oprócz Czechów wystartowali Niemcy, Szwajcarzy oraz zawodnicy z państw skandynawskich. Zawody zostały rozegrane na trudnym, skalistym terenie, w formie trzydniowych zawodów. Suma czasów z trzech biegów decydowała o zwycięstwie.
Najlepiej z naszych zaprezentowała się Kinga Królik, która tym razem biegała jako reprezentantka Polski. Kinga w kategorii D16 zajęła 3. miejsce (4., 4., 2. – miejsca na poszczególnych etapach). W czołówce uplasowała się także Julia Krempińska w kategorii D12, zajmując 5. miejsce (4., 9., 5.) oraz Maria Pabich - w seniorkach 9. miejsce (8., 13., 11.).
W tym samym czasie Daria Lajn wystartowała jako reprezentantka Polski w zawodach w Szkocji, które były próbą przed mistrzostwami świata, które zostaną rozegrane latem. Zawody zgromadziły ponad 5.000 zawodników. Dla Darii był pierwszy start od ubiegłorocznych mistrzostw świata, na których uplasowała się na 22. miejscu. Niestety, podczas tych mistrzostw nabawiła się kontuzji, którą leczyła aż do połowy marca. Start w Szkocji wypadł całkiem dobrze, mimo tak krótkich przygotowań. Daria uplasowała się w środku stawki, na 57. miejscu. Jest szansa, że w następnych zawodach będzie lepiej!