W Sylwestra rozegrano w Arturówku jubileuszowy XXX Bieg Sylwestrowy. Impreza składała się z trzech biegów: biegu młodzieżowego (dystans: 2,3 km), biegu VIP (1 km) oraz biegu głównego (10 km).
W biegu młodzieżowym triumfowała zawodniczka UKS Azymut Pabianice; Kinga Królik, która wśród 122 uczestników uplasowała się w klasyfikacji głównej na 7. miejscu. Wyprzedziło ją tylko 6 chłopców. Z najlepszym przegrała tylko 12 sekundami, uzyskując czas 8.01. Następna zawodniczka przybiegła 44 sekundy za nią.
W biegu głównym najlepiej spośród pabianiczan zaprezentowali się: Milena Grabska-Grzegorczyk (Długa Ścieżka), 13. miejsce, Andrzej Pietrzak (Szakale Bałut), 19. miejsce,
W kategorii powyżej 40 lat 2. miejsce zajęła Dagmara Jurek. Pani Dagmara jest byłą zawodniczką sekcji gimnastyki sportowej MKS Pabianice oraz sekcji lekkoatletycznej Włókniarza Pabianice.