Na kolejnych dwóch miejscach znaleźli się również przyjezdni: Artur Janecka z Łasku (196 km) i Michał Michna z Borkowa Łostowickiego (172 km). Spośród pabianiczan najwięcej przebiegł Marcin Krebs (Rajssport Active) – 155 km. W klasyfikacji generalnej zajął 13. miejsce. Na drugim miejscu wśród reprezentantów naszego miasta znalazł się Maciej Sułat (O co biega) – 135 km. Maciek był 17. w „generalce”. Trzecim pabianiczaninem na mecie był Piotr Kardas (O co biega) – 135 km (24. w klasyfikacji generalnej).

Pierwszą panią z Pabianic była Edyta Ryder (O co biega) – 123 km. Pani Edyta była 31. w klasyfikacji generalnej i 4. wśród kobiet. 2. miejsce (38., 5.) - Monika Hetmanek (O co biega) - 123 km. 3. miejsce (55., 7.) – Emilia Sudra-Grabarz (O co biega) – 110 km.

W kategorii biegaczy wystartowało 141 zawodników.

Zawody oceniano również w kategorii nordic walking. Tu najlepszy był Wojciech Kolasa z Łodzi – 155 km. Kolejne dwa miejsca zajęli: Piotr Kordowski z Krakowa – 147 km i Sylwia Reseman z Żukowa – 142 km. Reprezentanci naszego miasta zajęli miejsca 10., 11. i 12. i były to… panie: Izabela Raszewska (110 km), Kamila Wągrowska (110 km) i Aleksandra Grądzka-Możyszek (110 km). Wszystkie z Formy na Piątkę Nordic Walking. Pierwszym z pabianiczan na mecie był Piotr Możyszek – 86 km z FnP NW (32. w klasyfikacji generalnej). 2. (40. w „generalce”) – Janusz Wojsa – 73 km, a 3. (41.) – Sławek Gras – 73 km. Obaj z FnP NW.

W kategorii chodziarzy wystartowało 66 osób.

W II ultramaratonie Leśna Doba wzięli udział zawodnicy z całej Polski, m.in. Białegostoku, Poznania, Warszawy, Piły, Lęborka.

Biegali i chodzili po Lesie Karolewskim od godz. 11.00 w sobotę do godz. 11.00 w niedzielę. Wygrały te osoby, które w jak najszybszym czasie pokonały jak najwięcej kilometrów.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Wszystko Gra Pabianice.