Julia Krempińska i Jan Sztranek (oboje Azymut) wraz z klubowymi trenerami Tomaszem Pabichem i Adamem Gąsiorowskim (obaj pracują w kadrze narodowej) reprezentowali Polskę podczas mistrzostw świata juniorów w Portugalii. Najlepszym osiągnięciem jest 10. miejsce sztafety kobiet z Krempińską w składzie.

25 zawodników Azymutu wystartowało w zawodach O-RINGEN w Szwecji. To największe zawody na świecie. Najlepiej z pabianiczan spisali się: Julia Krempińska, w kategorii D20 była 8., Hania Pabich była 13., zaś Tomasz Pabich zajął 15. miejsce. Przy ponad 100 zawodnikach w każdej kategorii to niemały sukces!

Ze Szwecji pabianiczanie szybko przenieśli się na zawody Grand Prix Polonia w paśmie górskim Rudawy Janowickie. Złote medale wywalczyły tam Julia Krempińska (K20) i Maria Pabich (K35) po trzech etapach rywalizacji. Brązowy medal wywalczył Franciszek Krempiński (M16). Jakub Łącki był 5., zaś Dominik Łubisz 6.

Podczas mocno obsadzonych (900 zawodników z Polski i Czech) zawodów Sudety Cup 6. miejsce w kategorii M16 wywalczył Jakub Łącki.