Oto jak szło naszym biegaczom na poszczególnych dystansach: w sprincie: złoto – Adam Wiśniewski (M10), Franciszek Krempiński (M13), brąz – Jakub Wiśniewski (M13), Maciej Sztranek (M14).

Ponadto w czołowej szóstce biegi ukończyli Kaja Młynarczyk i Marika Kozuń (obie K14) oraz Łukasz Łubisz (M11).

W „klasyku” – Krempiński (złoto), Wiśniewski (brąz), Oskar Wesołowski (M14 – brąz). W czołowej szóstce na metę wbiegli Hanna Pabich (K10), Kalina Kowalczyk (K11), Kaja Młynarczyk (K14), Maciej Sztranek (M14) i Jerzy Durma (M14).

Złoto zdobyła sztafeta M14 (Sztranek, Krempiński, Wesołowski), zaś brąz sztafeta M12 (Łukasz Łubisz, Miłosz Gramsz, A. Wiśniewski).

Najlepszym zawodnikiem imprezy wybrano Franciszka Krempińskiego, zaś Azymut drużynowo został drugą ekipą w Polsce!

Blisko medali były sztafety: Marika Kozuń, Magda Janiak i Kaja Młynarczyk (K14) uplasowały się tuż za podium, a sztafeta najmłodszych dziewcząt – Hanna Pabich, Kalina Kowalczyk i Zosia Redzynia (K10) zajęła piąte miejsce. To samo miejsce przypadło też drugiej sztafecie kategorii M14, w której ścigali się: Jerzy Durma, Kuba Wiśniewski i Dominik Łubisz.