W niedzielę o godz. 18.30 zakończył się najdłuższy bieg, czyli 48-godzinny. Po dwóch dobach pierwszy na metę wbiegł Michał Koziarski. Pokonał w tym czasie 367 kilometrów. Wśród pań najlepsza była Marlena Radziszewska, która zrobiła 306 km. Izabela Sysio z Pabianic zrealizowała swój cel. Tak, jak w ubiegłym roku, stanęła na podium. Katarzyna Dumka pokonała 167  km. i zajęła 27. miejsce.

Bieg 48h - UltraPark Weekend Życie Pabianic

W biegu 24-godzinnym wygrał Aleksandr Sorokin, który zrobił 309 kilometrów. Wśród pań zwyciężyła Patrycja Bereznowska z Waliszewa. Zrobiła 242 kilometry. Z Pabianic Przemysław Antczak uplasował się na 52 miejscu, - Edyta Ryder – 59, Agnieszka Woźniak – 68, Daniel Stusio -71, Sylwia Nadulska – 80.

Bieg na 100 kilometrów wygrał Dariusz Nożyński, a wśród kobiet Adrianna Czyżowska. Milena Grabska-Grzegorczyk miała bardzo dużą konkurencję. Znalazła się poza podium, czyli na miejscu 4.

W biegu na 50 kilometrów pobiegła pabianiczanka - Anna Skurnica.

UltraPark Weekend ma odznakę Międzynarodowej Federacji Ultramaratońskiej IAU. Od pierwszej edycji organizatorem imprezy jest Pabianicki Klub „O Co Biega”, który pod przewodnictwem pomysłodawcy oraz dyrektora zawodów, Piotra Kardasa, udowodnił już, że potrafi sprostać tak wymagającemu zadaniu.

- To dla nas niezwykłe wyróżnienie - mówi szef. - I mam na myśli nie tylko zaufanie, jakim ponownie obdarzyło nas PZLA, przyznając organizację mistrzostw Polski, ale przede wszystkim chęć udziału zadeklarowana przez tak wiele osób. Bo to z myślą o nich właśnie robimy to wszystko.

Sponsorem tytularnym zawodów po raz kolejny została pabianicka fabryka okien - ABM Jędraszek. Honorowy patronat nad imprezą objął Grzegorz Mackiewicz, prezydent Pabianic oraz Krzysztof Habura, starosta pabianicki.