Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” wziął udział w pierwszym w tym sezonie turnieju taekwondo. Zawody odbyły się w Piaskach (koło Lublina). Zawodnicy w składzie: Julia Śmiałkowska, Jessica Żabolicka, Joanna Trzanek, Zuzanna Śmiałkowska, Kasper Śmiałkowski, Mateusz Lichnowski, Damian Stępień, Szymon Śmiałkowski, Oliwier Baranowski, Oskar Gaca oraz Patryk Jagodziński, zdobyli łącznie 9 złotych medali, 14 srebrnych oraz 11 brązowych. Wspaniała „jedenastka” świetnie zaprezentowała się w technicznej konkurencji układów formalnych, gdzie zdobyła aż 10 medali. Następnie 14 krążków przybyło w różnych konkurencjach walk (soft-stick, semi-contact, touch-contact). Zawodnicy uzupełnili kolekcję w konkurencjach sprawnościowych, czyli technikach szybkościowych (kopanie na czas) i specjalnych (kopnięcie dosiężne).

Najlepszą zawodniczką okazała się Jessica Żabolicka (ex aequo z zawodniczką z Pionek). Pabianiczanka zdobyła w tych zawodach aż 6 medali. W klasyfikacji generalnej klub „Azja” zajął 3. miejsce na 8 startujących klubów z Polski.

Następnym wyzwaniem dla „Azjatów” będzie otwarty puchar Polski (Opole 22-23 listopada). Przygotowania do zawodów trwają pod okiem trenera Grzegorza Sokołowskiego.