Już pierwsze mecze w Pabianickiej Lidze Siatkówki Amatorskiej MOSiR sypnęły niespodziankami. Swe pojedynki przegrały dwa najlepsze zespoły z poprzedniego sezonu. Najpierw Korona (wicemistrz sprzed roku) przegrała z Polfą 1:2 (21, -21, -10), a potem Big Stone (obrońca tytułu) też 1:2 (21, -16, -12) z Juniorem Piątkowisko. Oba mecze zaczęły się podobnie. Pierwsze sety wygrywali faworyci i nic nie zapowiadało ich porażek. W kolejnych setach rywale byli lepsi i zasłużenie wygrali spotkania. W pozostałych meczach Zanzibar-Kiosk pokonał Bazę Pabianice 2:0 (16, 21), a Junior Piątkowisko wygrał też z Bazą 2:0 (19, 16).

W niedzielę kolejne pojedynki. O godz. 14.30 Polfa zagra z Zanibarem-Kiosk, o 15.30 Korona z Juniorem Piątkowisko i o 16.30 - z Big Stonem.

W łódzkiej lidze amatorskiej kobiet dwa mecze zagrała Jutrzenka Bychlew. Najpierw przegrała z Cehini 0:3 (-21, -22, -17), a potem w derbowym pojedynku wygrała po dobrym spotkaniu z Juniorem Piątkowisko 3:1 (21, -21, 20, 23). Podopieczne Przemysława Pawłowskiego z Jutrzenki grały w składzie: Agnieszka Cyrańska, Agnieszka Matysik, Ewa Kloze, Magda Borowiec, Kamila Dalkowska, Monika Zielińska, Karolina Rzempowska, Edyta Biernat, Agnieszka Zawadzka i Katarzyna Okrojek. Skład Juniora: Magdalena Duczmalewska, Jolanta Figiel, Elżbieta Grobelna, Emilia Gryska, Paula Helbik, Karolina Kmiotek, Natalia Krawczyk, Alicja Majchrzak, Sylwia Majchrzak, Magdalena Madej, Iza Pałka, Marta Pałka, Natalia Piątkowska, Anna Rafałek, Ewelina Socha i Justyna Wilczek, trener Jacek Helbik.