Zacznijmy od końca. Walka wieczoru pomiędzy strażakiem z Pabianic, Marcinem Chałaśkiewiczem i Adrianem Gorącym z Piły trwała raptem 33 sekundy. Chałaśkiewicz już na początku ostudził rywala, sprowadzając go do parteru i niemiłosiernie okładając. Sędzia musiał przerwać pojedynek dla dobra Gorącego. To drugi triumf Chałaśkiewicza na Real Fight.

Walki wygrali też inni pabianiczanie: Marcin Filipczak jednogłośnie na punkty z Sewerynem Kucharskim i Damian Pułanecki, który na punkty pokonał Bartłomieja Kołodziejczyka. Niestety, przed własną publicznością przegrał Adrian Zajączkowski, ponieważ przez kontuzję poddał walkę z Krystianem Bajorem.

Ponadto zwyciężali: Marek Zardzewiały, który w ostatniej chwili zastąpił Mateusza Damięckiego, z Sebastianem Adamczykiem (na punkty), Łukasz Zasada z Arkadiuszem Dybą (przed czasem), Marcin Stefański z Jakubem Mysurem (przed czasem), Jakub Pawlak z Oskarem Herczykiem (na punkty) oraz Piotr Walawski z Emilem Trelą (przed czasem).

W starciu o pas Polskiej Federacji Kickboxingu, Białorusin Kirył Len przed czasem pokonał Mateusza Strzelczyka, nokautując go efektownym ciosem z obrotu.