Pabianiczanka Agnieszka Wołoszyn, z Martyną Wardak z Wrześni, wywalczyła 4. miejsce w finałowym turnieju o mistrzostwo Polski w Giżycku. W sobotę w eliminacjach Wołoszyn/Wardak wygrały wszystkie pojedynki. Pokonały nawet mistrzynie Polski z ubiegłego sezonu: Karolinę Sowałę i Monikę Brzostek - 2:1.
W niedzielnych meczach finałowych miały już mniej szczęścia. Najpierw w półfinale po dramatycznym spotkaniu przegrały z późniejszymi mistrzyniami, łodziankami Katarzyną Urban i Joanną Wiatr 1:2 (ostatni set 13:15). A później w pojedynku o brąz przegrały z duetem Sowała/Brzostek 1:2.

Pabianicka para Andrzej Romanowski/Przemysław Pawłowski wygrała turniej plażówki w Rochnie. W finale nasi pokonali łodzian Macieja Michalaka i Tomasza Narowskiego 2:0. Z tą samą parą, dzień później pabianiczanie grali w V eliminacyjnym turnieju o puchar prezydenta Łodzi w Manufakturze. Stawką był półfinał. Nasi niestety przegrali 1:2. W sobotę zagrają tam w turnieju finałowym, w którym zagra 8 najwyżej sklasyfikowanych par po eliminacjach.