W finale pokonali Piotra Seligę i Mateusza Mrówkę 11:8, 11:9.
Tylko na początku obu setów przewagę mieli Mrówka z Seligą. W końcówkach precyzyjniej zagrali Grzegorzewscy i zasłużenie wygrali całą imprezę. W pojedynku o brąz Emilian Wota i Kamil Rzeźnicki pokonali duet Łukasz Kuliberda/Zbigniew Grzanka 11:8, 7:11 i 15:13.
W imprezie, mimo niesamowitego upału i duchoty, wzięło udział 8 par, które podzielono na 2 grupy. W A najlepsi byli Kuliberda i Grzanka, którzy wygrali po ciężkich bojach wszystkie pojedynki po 2:1. Najpierw z parą Wota/Rzeźnicki, później z Maciejem Wojtczakiem i Kacprem Śniadym, a na koniec z Grzegorzem Zajdą i Radosławem Wawrzyńczakiem. Z drugiego miejsca do dalszych gier awansowali Wota i Rzeźnicki, którzy wygrali po 2:0 z Zajdą/Wawrzyńczakiem oraz Wojtczakiem i Śniadym. W pojedynku o 3. miejsce Zajda i Wawrzyńczak wygrali 2:0 z Wojtczakiem i Śniadym. W grupie B Grzegorzewscy wygrali po 2:0 z Mrówką i Seligą oraz Michałem Błaszczykiem i Patrykiem Jakubowskim. W ostatnim spotkaniu nie mającym już wpływu na układ tabeli grupy B przegrali z Mieszko Koryckim i Tomaszem Łukawskim 1:2. Z drugiego miejsca z tej grupy do półfinału awansowali Mrówka/Seliga po zwycięstwach 2:0 z Koryckim i Łukawskim oraz parą Błaszczyk/Jakubowski. Trzecie miejsce zajęli Błaszczyk i Jakubowski (2:0 z Koryckim i Łukawskim). W pierwszym półfinale Grzegorzewscy ograli Wotę i Rzeźnickiego 11:7, 11:6. Drugi półfinał był niezwykle dramatyczny. Po dwóch setach było 1:1 (Mrówka z Seligą przegrali 6:11 i wygrali 11:9). W trzecim, decydującym secie, para Kuliberda/Grzanka obroniła 5 meczboli. Mając piłkę meczową przy stanie 15:14, przegrała ostatecznie 15:17. Piątą lokatę wywalczyli Zajda z Wawrzyńczakiem, bo ich rywale skreczowali. Siódme miejsce w turnieju zajęli Korycki z Łukawskim po zwycięstwie 2:1 z duetem Wojtczak/Śniady. W klasyfikacji indywidualnej po 3 z 4 turniejów prowadzą Mrówka i Seliga, którzy zgromadzili po 12,5 pkt. (jako jedyni grali we wszystkich turniejach), przed Kuliberdą i Grzanką po 7,5 pkt. oraz Wotą, Rzeźnickim, Zajdą i Błaszczykiem po 7 pkt. Ostatni, decydujący o końcowej klasyfikacji turniej odbędzie się w sobotę. Początek tradycyjnie o 10.00.

Karolina Rogala i Tomasz Mikuta wygrali turniej „plażówki” w łódzkiej Manufakturze. W finale pokonali Agnieszkę Makaruk i Sebastiana Lisieckiego 21:17. W półfinale wygrali z parą Agnieszka Cyrańska/Tomasz Maj 21:13. W imprezie wzięło udział 8 par mieszanych. W podobnym turnieju rozegranym w ubiegłym tygodniu również wygrała para Rogala/Mikuta. (zibi)