W Woli Krzysztoporskiej odbył się II Turniej Młodzieży Szkolnej w Zapasach. W zawodach, w których walczyło 79 zawodników, w punktacji zespołowej PTC zwyciężyło po raz kolejny. Passa ta trwa nieprzerwanie od 2 lat. Świadczy to o tym, że PTC prowadzi najlepsze szkolenie wśród dzieci i młodzików w województwie.
Indywidualnie najlepszym zawodnikiem PTC został Damian Ździebłowski (SP 17), który drugi raz wygrał w tym roku turniej w kat. 73 kg. Na drugich miejscach uplasowali się: Michał Simura (32 kg), Jakub Didoch (38 kg) i Wiktor Śpionek (66 kg). Brązowe medale zdobyli zaś: Dominik Florczak (35 kg), Jakub Błachowicz (35 kg), Mikołaj Kopeć (38 kg), Szymon Zastrużny (42 kg), Dawid Paszewski (42 kg) i Marcin Boniecki (47 kg).
Na szczególną pochwałę zasłużyli debiutanci, którzy zdobyli brązowe medale. Byli to Mikołaj Kopeć z SP 3 i Dawid Paszewski (UKS Atlas SP Ksawerów). Szkoła Podstawowa nr 5 zajęła wysokie 4. miejsce na 18 szkół. Trenerami młodych zawodników są Przemysław Kłębowski i Waldemar Sawosz.