W hali sportowej Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Woli Krzysztoporskiej odbyły się mistrzostwa w zapasach w stylu klasycznym. Wśród kadetów niezwyciężony okazał się najmłodszy w tej kategorii wiekowej Dawid Paszewski (50 kg). Dawid wygrał cztery pojedynki. Wraz z Jakubem Madajem (85 kg) i Michałem Dybką (76 kg) zajął I miejsce. Drugie miejsce zajęli: Damian Morawiec (54 kg), Wiktor Woźniak (58 kg), Adrian Przerywacz (63 kg) oraz Przemysław Raźny (69 kg).

Zawodnicy PTC zajęli drugie miejsce w punktacji klubowej. Taki wynik spowodowany był nieobecnością dwóch czołowych zawodników, Mateusza Domagały (kontuzja) oraz Dawida Grobelnego (przebywa w Serbii).

W turnieju młodzieży szkolnej najwyżej na podium znaleźli się: Jakub Błachowicz (SP 5) kat. 38 kg, Jakub Didoch (SP 13) kat. 42 kg, Sebastian Szymczyk (SP 5) kat. 59 kg. Na drugim miejscu uplasował się Dawid Koziróg (SP 3) kat. 35 kg. Godną pochwały postawą podczas turnieju zaprezentował się Norbert Nowakowski (SP Ksawerów) kat. 53 kg. Zawodnik zajął trzecie miejsce wraz z Dominikiem Florczakiem (SP 5) kat. 35 kg i Patrykiem Walkowiakiem (SP 5) kat. 38 kg. Na tym samym miejscu zadebiutował dwoma wygranymi walkami Mateusz Kłębowski (SP Ksawerów) 59 kg.

W punktacji szkół w sezonie 2013\2014 Szkoła Podstawowa nr 5 znalazła się na drugim miejscu.