Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od 17 października w strefach żółtej i czerwonej wydarzenia sportowe będą odbywać się bez udziału publiczności.

Co to oznacza dla kibiców w naszym powiecie? W sobotę miały być rozegrane derby powiatu: GLKS Dłutów – PTC. Meczu nie będzie.

- Na podstawie dokumentów, które wysłaliśmy do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej mecz powinien być zdjęty z harmonogramu 13. kolejki łódzkiej klasy okręgowej – informuje Krzysztof Świercz, prezes GLKS Dłutów.

W miniony weekend dłutowianie nie pojechali na mecz do Sarnowa, za co zostali ukarani walkowerem.

W sobotę o godz. 9.00 w parku Wolności miał zostać rozegrany 207. bieg parkrun. Decyzją Parkrun Polska wszystkie biegi w całym kraju odwołano.

Sobotnie derby powiatu w II lidze piłki ręcznej Pabiks Impact – Włókniarz Pabianice zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Sanepid zamknął halę powiatową dla widzów już w ubiegłym tygodniu. Mecz będzie można obejrzeć na profilu facebookowym SPR Pabiks Pabianice.

Niedzielny mecz II ligi koszykarzy: Profi Sunbud PKK’99 Pabianice – Żubry Białystok zostanie rozegrany w hali MOSiR bez udziału publiczności. Transmisję meczu będzie można śledzić na profilu facebookowym PKK’99.